Schietprogramma kruisboog op wip 2018

20 januari          Teerdag St.Joris

4 maart              Vrije wedstrijd St.Joris Reusel

11 maart            Vrije wedstrijd St.Joris Hoogeloon

18 maart            Vrije wedstrijd St.Joris Hooge Mierde

22 maart            Jaarvergadering St.Joris Diessen (donderdag)

25 maart            Vrije wedstrijd St.Lucia Steensel

2 april                 St.Joris Hapert 2e paasdag

5 april                 Start lotschieten

7 april                 Oostelbeers - Diessen 17:00 uur

8 april                 St.Catharinagilde Moergestel 1e wedstrijd Rad van Sint Catrien

15 april               St.Catharinagilde Moergestel 2e wedstrijd Rad van Sint Catrien

15 april               N.B.F.S toernooi Soerendonk

21 april               Teerdag St.Joris

22 april               Vrije wedstrijd St.Jan Baptist Oerle

4 mei                  Dodenherdenking

10 mei                Vrije wedstrijd St.Joris Bladel Hemelvaartsdag

19 mei                Diessen – Netersel 18:00 uur

21 mei                Vrije wedstrijd H. Sacramentsgilde Hulsel 2e pinksterdag

26 mei                Diessen – Moergestel 18:00 uur

27 mei                Verbroedering 6 gilden gemeente Hilvarenbeek

2 juni                  Schild Harrie Heuvelmans

3 juni                  Verbroedering Kleine Kring Oirschot St.Joris Oirschot

7 juni                  Middelbeers - Diessen 18:00 uur (donderdag)

9 juni                  Schild Paul en Petra van Berkel

10 juni                Jubileumfeest Mgr. Dr. Ron van den Hout in Dokkum, Friesland.

16 juni                Netersel – Diessen 18:00 uur

17 juni                Vrije wedstrijd St.Willibrordus Casteren

23 juni                Moergestel – Diessen 18:00 uur

27 juni                Casteren – Diessen 18:30 uur (woensdag)

1 juli                   Beerse trofee Oostelbeers

7 juli                   Diessen – Oostelbeers 17:00 uur

8 juli                   Gildefeest St.Joris Udenhout

8 juli                   Vrije wedstrijd St.Caecilia Veldhoven

12 juli                 Diessen – Casteren 18:30 uur (donderdag)

14 juli                 Schild Hendrie van Berkel

15 juli                 Vrije wedstrijd Heilig Kruisgilde Gerwen

28 juli                 Schild Hein der Kinderen

29 juli                 Vrije wedstrijd St.Brigida Netersel

5 augustus         Vrije wedstrijd St.Joris Diessen

12 augustus       Vrije wedstrijd St.Joris Bergeijk

17-18-19 aug     Europees schutterstreffen Leudal

19 augustus       Vrije wedstrijd St.Joris Udenhout

23 augustus       Diessen - Middelbeers  18:00 uur (donderdag)

25 augustus       Vrije wedstrijd St.Martinus en St.Antonius Lexmond Hei en Boeicop

1 september      Afkampen lotverschieting

3 september      Teerdag Diessen kermis

4 september      Pottekes en Pannekes verschieting

8 september      Fietstocht en BBQ

9 september      Vrije wedstrijd St.Joris Middelbeers

16 september    Kofferbakmarkt

7 oktober           Vrije wedstrijd St.Joris Stratum

14 oktober         NGK kruis en handboog O.L.V. Broederschap Oirschot

21 oktober         Wildverschieting St.Joris Oirschot

28 oktober         Vrije wedstrijd St.Joris Moergestel WILD

28 oktober         Vrije wedstrijd om Brabantkruis bij gilde St.Joris Geffen Eindhoven

4-11-18 nov       Vrije wedstrijd om Brabantkruis bij gilde St.Joris Geffen Eindhoven